Bilgi Talep Formu

Denizle büyüyen yaşam size çok yakın...


Denizin tüm güzellikleriyle dolup taşan yaşamla sizleri tanıştırmaktan mutluluk duyacağız. Profesyonel ekibimizden destek almak için bilgi formunu doldurun.

Bilgilendirme

Formda verdiğiniz kişisel bilgilerinizi sadece Ahmet Kul İnşaat, Şarkent Yapı ve grup şirketlerinin pazarlama ve iletişim faaliyetlerinde kullanacağımızı ve Türkiye Cumhuriyeti 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması kanunu kapsamında koruyacağımızı taahhüt ederiz. 


Veri paylaşım tercihlerinizi değiştirmek istediğinizde, isteğinizi info@diamare.com.tr e-posta adresimiz veya 444 0 461 numaralı çağrı merkezimiz aracılığı ile bize iletebilir ve üyeliğinizi iptal edebilirsiniz.

TALEBİ GÖNDER

Dia Mare hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için hemen bilgi talep formunu doldurun, uzman ekibimiz size yardımcı olsun.    

yeşilin ve mavinin buluştuğu yer…

Büyükçekmece Mimaroba’nın en prestijli konut projesi Dia Mare; yeşillikler içinde, eşsiz doğası, deniz manzarası ve 188 özel dairesiyle hayata geçiyor.

 

Yeşilin ve mavinin sunduğu doğallığı doyasıya yaşayacağınız Dia Mare'de, aynı zamanda lüks bir yaşam için gerekli tüm ihtiyaçlarınıza kolayca ulaşabilmenin keyfini süreceksiniz.

 

 

 

ayrıcalıklı yaşamın tam merkezinde...

Mağazalar, alışveriş noktaları, özel ve devlet okulları, anaokulları, kreşler, bankalar, cafe ve restoranların tümü Dia Mare’ye sadece bir adım uzakta. Dia Mare, Mimaroba’nın ana arteri Mustafa Kemal Bulvarı üzerinde, denize hakim bir noktada konumlanıyor.

 

 

 

Kullanım KoşullarıGizlilik Sözleşmesi
  • denizde geçen gün…
  • yeşilin ve mavinin buluştuğu yer...
  • mimaroba'nın en prestijli projesi...