Bilgi Talep Formu

Denizle büyüyen yaşam size çok yakın...


Denizin tüm güzellikleriyle dolup taşan yaşamla sizleri tanıştırmaktan mutluluk duyacağız. Profesyonel ekibimizden destek almak için bilgi formunu doldurun.

Bilgilendirme

Formda verdiğiniz kişisel bilgilerinizi sadece Ahmet Kul İnşaat, Şarkent Yapı ve grup şirketlerinin pazarlama ve iletişim faaliyetlerinde kullanacağımızı ve Türkiye Cumhuriyeti 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması kanunu kapsamında koruyacağımızı taahhüt ederiz. 


Veri paylaşım tercihlerinizi değiştirmek istediğinizde, isteğinizi info@diamare.com.tr e-posta adresimiz veya 444 0 461 numaralı çağrı merkezimiz aracılığı ile bize iletebilir ve üyeliğinizi iptal edebilirsiniz.

TALEBİ GÖNDER

Dia Mare hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için hemen bilgi talep formunu doldurun, uzman ekibimiz size yardımcı olsun.    

denizde geçen gün

İstanbul’un yıldızı yükselen yerleşim bölgesi Mimaroba’da 11.000 m²'lik bir alan üzerinde projelendirilen Dia Mare’nin ilk etabı, 188 konut ve 17 adet dükkanı tek çatı altında buluşturmaktadır. Dia Mare, “denizde geçen gün” anlamına geliyor. Akdeniz ve Ege esintilerinden ilham alan çok sesli deniz yaşamı ailenizi ve sizi Dia Mare’de bekliyor.

Vaziyet Planı1. Kat Manzarası

denizi kucaklayan mimari

Dia Mare, çeyrek asrı aşan tecrübesiyle inşaat sektöründe birçok elit projenin altına imza atan Çamoğlu Mimarlık tarafından tasarlandı. Dış cephesi denizi avuçlayacak şekilde tasarlandığı için tüm daireler denizden pay alıyor. Ayrıca dairelerin iç mimarisi, yüksek teknoloji ve geniş alanları birleştirerek denizle iç içe ferah bir ev ortamı yaratıyor.

 

Bu ayrıcalıklı projede yerinizi ayırtmak için hemen bilgi talep formumuzu doldurun, profesyonel satış ekibimiz sizi arasın.

 

Kullanım KoşullarıGizlilik Sözleşmesi
  • denizde geçen gün…
  • yeşilin ve mavinin buluştuğu yer...
  • mimaroba'nın en prestijli projesi...